REVX

 

OD 189 900

OD 7490 EUR

Ceny jsou včetne DPH

Dostupnost Na dotaz
189 900 Kč
156 942,15 Kč bez DPH
   
Kód produktu REVX
Značka revx
Kategorie ELEKTRO-MOTOCYKLY
Záruka 2 roky
 
Revx je novou kategorií elektrických motocyklů. Připravili jsme pro Vás v Čechách zkonstruovaný a vyráběný elektrický motocykl.

Nastavuje náš nový RevX opravdu nová měřítka v kategorii elektrických motocyklů?

Je to skutečně tak, že náš bike má vlastnosti jako žádný jiný? Pojďme se tedy nad tím společně zamyslet. Je to především hmotnost a způsob pohonu, které vám umožní uvažovat o motorce jinak, než jak jste byli zvyklí. Je elektrický, lehký a celkově kompaktní, můžete jej snadno převážet a parkovat. Nevadí, že jste v centru města a nemáte garaž. Klidně si vezměte náš bajk k sobě domů. Je elektrický, nemusíte se bát úniku oleje. Váží jenom 47 kg, je krásný, skladný, klidně si ho vystavte třeba v obýváku nebo dejte do předsíně. Převezete ho v rodinném autě. Nemáte moc času, hodně pracujete a chcete jezdit? RevX je kdykoli a hned připravený.

Máte strach z klasické motorky, protože Vám přijde moc silná a težká? To náš RevX rozhodně není. Má přitom dost výkonu, který je díky pohonu elektromotorem velmi dobře dávkovatelný a předvídatelný. Je lehký a ovladatelný. Uvidíte, že si jízdu opravdu užijete. Máte strach, že budete provokovat okolí hlukem a nebudete se moci vlastně svézt? Náš bike je čistě elektrický a proto velice tichý. Vzbudíte zájem a ne agresi. Máte sportovní ambice? Pak se podívejte na použité komponenty, zaměřte se na poměr hmostnos/výkon a zamyslete se nad charaketerem elektromotoru s kroutícím momentem vysoce převyšujícím benzinové motory a dostupným od nulových otáček.

Udělejte si dovolenou u moře nebo v horách zábavnou, vezměte si s sebou náš RevX a uvidíte! Vezměte si s sebou něco málo do batúžku a vydejte se objevovat místa, kam byste se jinak nedostali.Vyjeďte klidně brzy ráno a nechte sousedy spát. Pojedete tak tiše, že je jistě nevzbudíte. Je to prostě všechno jen na Vás, jak se si jízdu na našem elektrickém motocyklu užijete. Takhle jsme totiž náš motocykl vymysleli a zkonstruovali. Pro Vás a všechny příležitosti.

Pojďme se zamyslet nad jeho výkonem a využitelností

Jasně, data a čísla jsou důležitá. Ale pojďme se zamyslet nad tím, co náš RevX přináši za zážitek a co pro něj čísla vlastně znamenají.

Pro nás je nejdůležitější přirozená ovladatelnost, kontrolovatelný výkon a radost z jízdy. Chceme, aby na Vás jízda působila úplně přirozeně. A všechno je skutečně navrženo tak, aby to takhle fungovalo. A je jedno, jak moc máte zkušeností s jízdou na motorce. Tohle pro nás byla největší konstrukterská výzva.

RevX má největší možnou a dosažitelnou kapacitu baterie. Vyražte objevovat okolí, užívejte si jizdy. Odpočiňte si, protáhněte záda, dejte si občerstvení. Úplně stejně, jako když jedete na klasické motorce. A náš RevX Vám umožní jezdit a užívat si i více než tři hodiny. Udělejte si výlet v náročném terénu třeba jen na 20 km. A věřte, že toho budete mít opravdu dost. A naše baterie stále bude mít dost síly. Náš RevX není strojem pro předlouhé výlety krajinou, ale dokáže Vás vyčerpat i za deset minut jízdy. Unaví Vás dříve, než Vy jeho. Máte rádi prudké a technické výjezdy či jiné endurové radovánky? S naším bajkem si je opravdu užijete. Vždy budete mít k dispozici dostatek kontrolovatelné síly.

Je RevX opravdu rychlý?

Opravdu je. Podívejte se na technické parametry a zaměřte se na poměry hmotnosti a výkonu a k tomu si přidejte charakteristiku elektromotoru.

Mohu s ním jet na motokrosovou dráhu?

Jasně, že ano. A bude to sranda a užijete si to. Může na RevXu jezdit můj 12 letý syn, dcera nebo moje žena? Jasně, že ano. A bude to pro ně jednodušší a bezpečnější než na klasické motorce. RevX je jednoduše ovladatelný, předvídatelný a velmi přirozený .Ale asi budete spíše dříve než pozdějí potřebovat více než jenom jeden RevX.

A tohle, co jsme si o našem novém biku řekli, je pro nás síla a výkonnost v praxi.
 
PARAMETRY
 
Délka 1.780 mm
Šířka 430 mm (stupačky), 820 mm (řidítka)
Výška sedla 880 mm
Rozvor 1.240 mm
Světlost 320 mm
Váha 52 kg
Rozložení hmotnosti 26 kg : 26 kg (přední : zadní kolo)
Maximální zatížení 100 kg
Výkon 10 - 15 kW  (17 kW v režimu Extrem)
Maximální rychlost 60 - 90 km/h
Baterie Lithium-Ion 54V, 55Ah
Otáčky motoru 6.000 - 15.000 rpm
Chlazení Nucené chlazení rotoru
Úhel stoupání 69°
Dojezd 100 km v závislosti na rychlosti / 2,5 hodiny v terénu / 1 hod. v režimu Extrem
Max. točivý moment 41,5 / 475 Nm (na motoru / na zadním kole
Typ a poměr přenosu 7:1 / 10:1
Pohon Řetěz 420
Přední tlumiče - zdvih 200 mm
Zadní tlumič - zdvih 160 mm
Přední pneu 70-100-19 / 26 x 2,6”
Zadní pneu 90-100-16 / 70-100-19
Přední brzda Čtyřpístkové hydraulické
Zadní brzda Čtyřpístkové hydraulické
Zadní tlumič / zdvih Elka / 180 mm
Přední vidlice Manitou Dorado Extrem / 200 mm
Jízdní režimy Eco, Sport, Racing
Certifikace

Ne

 

Modifikace

Revx je možné vybavit dvěmi různými podsedláky, rozměry kol a dvěmi rozdílnými převody.

S lehkým převodem, nízkým podsedlákem a rozměry kol vzadu 90/100-16
a vpředu 70/100-19 získáte odolnou motorku s maximální stoupavostí
a akcelerací, vhodnou třeba pro trialové blbnutí.

Tutéž motorku můžete snadno vybavit rychlejším převodem a získáte odolné enduro vhodné pro naprostou většinu použití. Dojezd se kvůli větší hmotnosti a valivým odporům sníží o cca 20%.

Klidně RevX s nízkým podsedlákem vybavte většími koly 26 × 2,6” vpředu
a 70/100-19 vzadu a získáte rázem neobyčejně hravého trailového společníka s delším dojezdem a vyšší rychlostí. Tato kola samozřejmě také můžete kombinovat s oběma převody.

Bolí Vás kolena, chcete si při jízdě sednout? Pak vybavte RevX vysokým
podsedlákem. A i v této konfiguraci můžete použít kombinovat oba rozměry
kol a oba oba převody.

Rekuperace v podání RevX!

Ano, naše motorka je vybavena rekuperací. A ne ledajakou.

Rekuperovat můžete aktivně, a to prostřednictvím plynové rukojeti, kterou otočíte na opačnou stranu než když přidáváte plyn. Regulujete tak velmi bezpečně a přirozeně rychlost a zároveň dobíjíte baterii.

Rekuperace je v našem podání velmi podobná brzdění motorem u klasického motocyklu.

 

Dodání na objednávku cca 10 dní.

Objednávejte zde

Tel: +420 602405605

Email: mvoznak@gasgasmotos.cz

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.