NOVINKA ! Možnost přepravy malých zásilek GLS a PPL do Parcelshopů a vyzvednutí dle Vašich časových možností. Nutno otevřít ikonu "?" u přepravy, kliknout na stránky přepravce, zkopírovat vybranou adresu do pole poznámka a je to :) Těšíme se na Vaše objednávky

Doprava a platba

NOVINKA - možnost přepravy malých zásilek GLS a PPL do Parcelshopů a vyzvednutí dle Vašich časových možností. Otevřete ikonu "?" u přepravy a klikněte na stránky přepravce. Zkopírujte vybranou adresu Parcelshopu a vložte do pole poznámka. Odešlete objednávku a je to. :-)

PPL


Možnost platit dobírku zásilek nově i on-line přes platební bránu. Na výběr bude hned ze dvou možností – přes náš web nebo přímo z mobilní aplikace.
Doposud bylo možné platit dobírku u zásilek při jejich doručení řidičem na vybranou adresu či při vyzvednutí na některém z našich PPL výdejních míst, a to v hotovosti nebo platební kartou.

Platba přes mojePPL
Používají-li příjemci mobilní aplikaci mojePPL, dobírku budou moci zaplatit přímo v ní. Jakmile se zásilka v aplikaci objeví mezi aktivními, jednoduše zvolí Zaplatit a budou přesměrováni na platební bránu. Tato možnost bude v aplikaci dostupná během následujících dní. Budeme vás informovat.

Platba přes web
Na webu ppl.cz je proces obdobný. V detailu zásilky se nově zobrazuje modré tlačítko Zaplatit, které příjemce okamžitě přesměruje na platební bránu. Jednoduše se na platbu dobírky dostane také přímo z e-mailových notifikací, které mu v souvislosti s balíky posíláme na e-mailovou adresu zadanou při objednávce.

Hlavní výhoda této novinky spočívá v tom, že příjemce nemusí na nic čekat. Dobírku je možné pohodlně zaplatit kdykoli a odkudkoli doslova na pár kliků. Balíček pak dokonce může vyzvednout kdokoli jiný – stačí, aby znal 6místný PIN kód.

Více informací: https://www.ppl.cz/w/platba-dobirky-online